Změna je život

Tyhle změny musely dřív nebo později přijít.... Poslední měsíce aktuální situace donutila celý svět zpomalit a zamyslet se nad tím, co je pro nás vlastně důležité. Ani já jsem nebyla výjimkou. A tak bych Vám ráda představila tuhle mojí velkou transformaci! Ale od začátku....

V normálním super pracovním tempu jsem už dlouhodobě neměla čas postřehnout, že mě vlastně tvorba kabelek, zkoušení a vymýšlení nových vychytávek a šicích triků baví natolik, že pomalu začíná zastiňovat ostatní. V lednu na dovolené jsem ani tolik nemyslela na to, kolik kabelek budu šít až se vrátím, ale hlavou se mi honilo spoustu nových kabelkových nápadů. A v březnu s nuceným zpomalením přišel ten okamžik, kdy jsem si řekla, že bych se chtěla více věnovat vymýšlení nových kabelek, a hlavně předávání mých zkušeností i Vám. Protože ten pocit, kdy si sami ušijete vaší vlastní kabelku je opravdu k nezaplacení. I já na sebe byla kdysi u mého prvního kousku tak moc pyšná. A chtěla bych, abyste si tento moment zažili i vy!!! Protože pocitů a okamžiků štěstí a naplnění není nikdy dost.

Takže od nynějška budete mít možnost ušít si vlastní kousek dle originálního tinalu:design střihu s využitím do detailu propracovaného fotonávodu. S těmito návody plných užitečných rad a detailních fotografií zvládne ušít kabelku i začátečník.

Jedinečné kabelky, které vzniknou z hlavy plné nápadů, budete mít možnost vlastnit právě Vy a pyšnit se tím, že jsou naprosto originální a pouze v jediném vyhotovení.  

Samozřejmě i nadále si budete moci objednat svůj exkluzivní a vysněný kousek dle vlastního vkusu.

Takže Ti.na.Lu zůstává a do rodiny přibývá tinalu:design


tinalu design logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení