Změna je život

Tyhle změny musely dřív nebo později přijít.... Poslední měsíce aktuální situace donutila celý svět zpomalit a zamyslet se nad tím, co je pro nás vlastně důležité. Ani já jsem nebyla výjimkou. A tak bych Vám ráda představila tuhle mojí velkou transformaci! Ale od začátku....

V normálním super pracovním tempu jsem už dlouhodobě neměla čas postřehnout, že mě vlastně tvorba kabelek, zkoušení a vymýšlení nových vychytávek a šicích triků baví natolik, že pomalu začíná zastiňovat ostatní. V lednu na dovolené jsem ani tolik nemyslela na to, kolik kabelek budu šít až se vrátím, ale hlavou se mi honilo spoustu nových kabelkových nápadů. A v březnu s nuceným zpomalením přišel ten okamžik, kdy jsem si řekla, že bych se chtěla více věnovat vymýšlení nových kabelek, a hlavně předávání mých zkušeností i Vám. Protože ten pocit, kdy si sami ušijete vaší vlastní kabelku je opravdu k nezaplacení. I já na sebe byla kdysi u mého prvního kousku tak moc pyšná. A chtěla bych, abyste si tento moment zažili i vy!!! Protože pocitů a okamžiků štěstí a naplnění není nikdy dost.

Takže od nynějška budete mít možnost ušít si vlastní kousek dle originálního tinalu:design střihu s využitím do detailu propracovaného fotonávodu. S těmito návody plných užitečných rad a detailních fotografií zvládne ušít kabelku i začátečník.

Jedinečné kabelky, které vzniknou z hlavy plné nápadů, budete mít možnost vlastnit právě Vy a pyšnit se tím, že jsou naprosto originální a pouze v jediném vyhotovení.  

Samozřejmě i nadále si budete moci objednat svůj exkluzivní a vysněný kousek dle vlastního vkusu.

Takže Ti.na.Lu zůstává a do rodiny přibývá tinalu:design


tinalu design logo

Zpět do obchodu