Virgo - hnědá a hexagony

Krása a styl bez kompromisů. Velká kabelka jako ideální doplněk do práce, do které se vám vejde vše, ať to je složka A4 nebo deštník. Kabelka i přes to, kolik toho pojme, nepůsobí velkým dojmem. Navíc lze nosit jak v ruce, tak s popruhem přes rameno. Prostě ideální společník vašich cest.

Impregnace
Zipová kapsa na zadní straně
Prodloužení uší
Bez popruhu
Skladem
Kód: 1220
1 500 Kč –20 % 1 200 Kč
Kategorie: Hotové jedinečné kousky
Výška: 35 cm
Šířka: 33 cm nahoře / 24 cm dole
Hloubka: 12 cm
Délka uší: 46 cm
Délka popruhu: max 125 cm
Vejde se A4: ano
Max. nosnost: 2,5 kg
virgo hneda hexagony
Akce
1 500 Kč –20 %

Velká kabelka ručně šitá v České Republice z designového plátna a kvalitní koženky.

Kabelka pojme složku A4. Uvnitř je velká zipová kapsa, 2 volné kapsy a kapsa na tužku. Kabelka má pevné dno opatřené kovovými nožičkami, kontrastní pruh mezi látkou a koženkou. Nastavitelný popruh je na karabinách a lze odepnout.

Uši jsou vyztužené a velmi příjemně se drží v ruce. Mají standartní délku cca 46 cm a jsou tak vhodné především na nošení kabelky v ruce. Pokud rády nosíte kabelku i na rameně, doporučuji nechat ušít délku uší delší (cca 58 cm), poté budete mít jistotu, že kabelku nasadíte na rameno i v zimě přes kabát :-)

Všechny látky jsou dobře vyztužené, proto kabelka dobře drží tvar. Otvor do kabelky je opatřen 2 zipovými jezdci, proto můžete kabelku nosit na jakékoliv straně a mít zip vždy pod kontrolou.

Umístění vzoru na látce kabelky se kus od kusu mění, proto nebude žádná kabelka identická. Vnitřní látky jsou voleny v souladu s barvou kabelky a můžou se od fota měnit.