Novinky

Přijímání vánočních objednávek

Milí zákazníci,

Jelikož se nám Vánoce blíží mílovými kroky, už jen 90 dní ????, a aby nás to nepříjemně nepřekvapilo, tak na vědomí dávám, že objednávky s doručením do Vánoc budu přijímat do 31.10.2019. 

Pokud tedy uvažujete o koupi originálního dárku od Ti.na.Lu, tak neváhejte :)

Dárkové poukazy budou samozřejmě dostupné neomezeně. 

Přeji hezký den, Martina alias Ti.na.Lu

Ti.na.Lu na Prague Market říjen 2019

Historicky prní účast na velkém pražském trhu Prague Market v termínu 19.-20.10.2019 přímo u východu z metra Náměstí Republiky. Máte tak možnost se na kabelky a ostatní doplňky podívat a rovnou i nakoupit. A jelikož pilně pracuji, tak výrobků s sebou snad budu mít dostatek.

Budu se na vás moc těšit.

Martina alias Ti.na.Lu

Máme tu léto.... už máte svou novou Tinalu ledvinku?

Určitě jste si říkali, že tady máme samé kabelky a batohy, ale co ledvinky? Máte také ten pocit, že jsou ledvinky letošní léto v módě a kdo ji ještě nemá, jako by ani neexistoval? Já také :-) A tak jsem si předsevzala, že už konečně stihnu letní střih vytvořit a ušít v létě a né jako obvykle až v zimě :D a dala se do toho.

Žádná pohoda to tedy nebyla. Rozstříhala jsem tunu šedáku, vytvořila 5 střihů, zlomila 2 jehly ve stroji a ušila tři testovací kousky.... Ale nakonec se zadařilo a vznikla nová, celokoženková, ledvinka Volantis.

S výsledkem jsem tak moc spokojená, že jsem si sobecky nechala jeden kousek jen pro sebe :D

 

A je to tady! Nový e-shop!

Toto jaro jsem opravdu pracovala na 200% a mimo plnění přání v podobě kabelek, pro vás připravila i zbrusu nový e-shop. Myslím, že se vám bude líbit a z vašeho nákupu udělá nový zážitek :-)

Nově je možné objednat i kabelku nebo peněženku na zakázku přímo přes e-shop. Stačí si na stránce Fotogalerie dostupných látek (najdete v patičce stránky) vybrat látku a koženku a pak dané číslo navolit u Vámi vybrané Zakázkové kabelky / batohu / peněženky.

Takže hurá do nakupování, protože kdo by to nemilovat ;-)

Vaše Martina alias Ti.na.lu

4 položek celkem