ZAKÁZKOVÁ KABELKA - PEGASUS

S neobyčejnou letní kabelkou Pegasus vystoupíte z davu. A to aniž byste museli kvůli kráse rezignovat na funkčnost a prostor!

Buďte jiná než ostatní. Protože jste originál.

Impregnace
Zipová kapsa na zadní straně
Nastavitelný popruh
Na objednání
Kód: 773
850 Kč
Kategorie: Zakázková výroba
Výška: 26 cm
Šířka: 28 cm
Délka popruhu: 115 cm
Vejde se A4: ne
Max. nosnost: 2 kg

Krásná a neobvyklá letní kabelka je ušitá z kvalitní koženky a designového plátna. Má neobvykle řešený popruh, který je možný jednoduchým přepnutím zkrátit a z kabelky přes tělo je rázem večerní kabelka na rameno. Uchycení popruhu ke kabelce je pomocí dvou otevíracích kroužků umístěných v průchodkách. A protože je myšleno i na funkčnost a zvýšenou stálost, je dno kabelky ušité z koženky.

Uvnitř kabelky jsou 2 volné kapsy, doplněné kapsičkou na tužku a poutkem na klíče. Vnitřní podšívka je z čisté bavlny. Zip je umístěn na pravé straně kabelky. Popruh kabelky má pevnou délku 115 cm a není nastavitelný.

 

Umístění vzoru na látce kabelky se kus od kusu mění, proto nebude žádná kabelka identická. Vnitřní látky jsou voleny v souladu s barvou kabelky a můžou se od fota měnit.

 

Design látky a barvu koženky si prosím zvolte na stránce Fotogalerie dostupných látek a Váš výběr napište do poznámky v předposledním kroku objednávky.

Kabelka Pegasus

Změna popruhu z crossbody na ramenní popruh