ZAKÁZKOVÝ BATOH - COLUMBAE

Městský elegantní batoh, který se nebojí ani výletu do přírody :-) Batůžek patří spíš ke střední velikosti, pohodlně se do něj vejde časopis, peněženka, ale i svačina. To pravé pro Vaše cesty.

Impregnace
Zipová kapsa na zadní straně
Kabelko-batoh
Na objednání
Kód: 812
1 590 Kč
Kategorie: Zakázková výroba
Výška: 35 cm
šírka: 25 cm
Hloubka: 6 cm
Vejde se A4: ano
Max. nosnost: 2 kg

Městský batoh z nádherných designových látek a kvalitní koženky Vám neudělá ostudu jak ve městě, tak i na výletě.

Uzavírání klopy batohu je na elegantní kabelkový zámeček. Vnitřní klopa je v místě ohybu několikrát prošitá, aby se klopa lépe ohýbala a nedělala vám ostudu. Pod klopou naleznete velkou kapsu na zip, do které se vejde mnohem víc než jen mobil :-) Dno batohu je ozdobně dvojitě prošito.

Hlavní prostor batohu je nedělený a uvnitř najdete 2 volné kapsy, jednu přihrádku na tužku a poutko na klíče.

V klasické verzi batohu jsou popruhy na ramena našita na pevno. Ve spodní části jsou ergonomicky přišita ke dnu. Batoh má pro lepší přenášení ucho na držení v ruce. Popruhy mají maximální délku cca 105 cm.

 

Ve verzi kabelko-batůžku jsou popruhy na karabinky, aby se daly přepnout do polohy "kabelka". Popruhy jsou tím pádem delší s maximální délkou cca 120 cm. Všechny úchyty na batohu jsou opatřeny kroužky pro lepší polohování karabin. Pro lepší přenášení má batoh taktéž ucho do ruky.

 

Umístění vzoru na látce kabelky se kus od kusu mění, proto nebude žádná kabelka identická. Vnitřní látky jsou voleny v souladu s barvou kabelky a můžou se od fota měnit.

 

Střih: MMforyou

 

Design látky a barvu koženky si prosím zvolte na stránce Fotogalerie dostupných látek a Váš výběr napište do poznámky v předposledním kroku objednávky.

Kabelko-batoh Columbae a jak z něj udělat kabelku