ZAKÁZKOVÝ BATOH - TAURI

Vytuněný větší městký batoh do práce, do města nebo na výlet. Nejenže jako batoh vypadá skvěle, ale jde z něj během okamžiku udělat i kabelku na rameno, takže máte rovnou 2 v 1.

Impregnace
Na objednání
Kód: 833
2 090 Kč
Kategorie: Zakázková výroba
Výška: 38 cm
Šířka: 34 cm nahoře / 24 cm dole
Hloubka: 12 cm
Délka popruhu: max. 110 cm
Vejde se A4: ano
Max. nosnost: 2,5 kg

A máme tu zatím to nejlepší z mé dílny. Kabelko-batoh Tauri. Vytuněný batoh, do kterého uložíte do vypolstrované přihrádky notebook nebo tablet, ale dáte do něj i velkou A4 složku. Přihrádka je zajištěná proti nechtěnému otevření páskem na suchý zip. Navíc má uvnitř ještě dost místa na 2 volné kapsy, několik přihrádek na tužky (nebo řasenky a rtěnky ;-) ), poutko na klíče a dostatečný prostor pro svačinu. Na zadní venkovní straně batohu je velká zipová kapsa, takže vaše cennosti budete mít vždy dobře chráněné před zloději.

Batoh je ušitý z designových látek a krásné, jemné a kvalitní koženky a je doplněn hravým střapcem v barvě koženky. Dno batohu je silněji vyztužené a pro ochranu opatřené kovovými nožičkami.

Horní prostor je uzavřen na zip s dvěmi zipovými jezdci. Pokud máte batoh na zádech, je opravdu složité se do něj dostat tak, abyste si toho nevšimli.

Připevnění popruhů k batohu pomocí otevíracích kroužků a průchodek je naprosto originální a tím z batohu činí i onu multifunkční kabelku.

Popruhy jsou dostatečně široké, aby vás netlačily na ramenou. Délka popruhů je cca 110 cm.

 

Umístění vzoru na látce kabelky se kus od kusu mění, proto nebude žádná kabelka identická. Vnitřní látky jsou voleny v souladu s barvou kabelky a můžou se od fota měnit.

 

Design látky a barvu koženky si prosím zvolte na stránce Fotogalerie dostupných látek a Váš výběr napište do poznámky v předposledním kroku objednávky.